Vystoupení

Nabídka představení

Podvedení loupežníci

délka cca 20 min.

4 učinkující

Příběh odehrávající se ve Francii za vlády Ludvíka XIII. V hlavní roli královští vojáci, banditi, královy peníze a malá lest. Příběh je ve variantě bez mluveného slova vhodný tedy i pro cizojazyčné publikum nebo s mluveným slovem pro domácí publikum.

Procházka v zahradách

délka cca 20 min.

3 učinkující

Komický příběh šlechtice, rozmazleného prince vznešeného rodu, který má nade vše rád jen sám sebe. Na procházce se svou nastávající nevěstou, je pár přepaden loupežníkem a jak se šlechtic zachová a jak to celé dopadne se přijďte podívat na naše vystoupení.

Pirátský poklad a soutěže pro děti

délka cca 20 min. bez soutěží

4 - 5 učinkujících

Strašlivá banda námořních pirátů dorazila na pustý ostrov. Kapitán má podivnou mapu a stále něco na ostrově hledá, ale vše před svou posádkou tají. To nakonec vyvolá vzpouru, jenže kapitán se tak lehce nevzdá a na pomoc si pozve i místní domorodce. Program vhodný především pro děti, ale to neznamená, že by se nebavili i dospělí. Děti mají ale navíc možnost získat i podíl z pirátského pokladu.

Vystoupení je možné doplnit o soutěže pro děti ve stylu zkoušky pirátských dovedností. Celkem až 5 soutěžních stanovišť.

Meč od Karla IV.

délka 40 minut

6 učinkujících

Šermířské představení z doby krále a císaře Karla IV. vás přenese na jeden středověký hrad, kde právě umírá jeho pán, který má tři syny. Nejstarší zdědí panství, ale nemá mužského dědice. Svou dceru učí šermu mečem, i když ona dává přednost jiné zábavě. Prostřední bratr je voják, válečník tělem i duší, který se rád účastní všelijakých šarvátek. Nejmladší bratr je zas poněkud lehkovážný, nejraději popíjí s přáteli medovinu, víno s hraje hazardní hry. Právě otázka dědictví a odlišné povahy bratrů umožní jednomu intrikánovi vnést mezi bratry spor na život a na smrt. A jak to celé dopadne? To vám teď neprozradíme.

Fireshow

délka od 5 do 20 minut

1 až 5 učinkujících

Nabízíme ohnivé vystoupení na profesionální úrovni. Variabilita vystoupení je značná. Od sóla jednoho performera až po velkou show s pěti učinkujícími nebo show vytvořenou čistě na míru. Jedná se o akční ohnivou podívanou s choreografiemi, pyrotechnickými a ohnivými efekty. Součástí show může být i šerm s hořícími zbraněmi. Cena vystoupení závisí od množství učinkujících a použitých efektů.

Agenturní služby

Nabídka realizace akcí a oslav

Umíme i víc než dodat jedno představení. Můžeme Vám nabídnout zajištění kompletního historického programu pro Vaše firemní akce, dětské dny, oslavy nebo městské či obecní slavnosti.

Pořádete-li velkou akci či jen rodinnou oslavu, rádi Vám sestavíme program "na míru" tak, aby splňoval Vaše představy a přání. Neváhejte nás kontaktovat.